ХАРАКТЕРИСТИКА КЛАСІВ ЗАХВОРЮВАНЬ ЧОРНОБИЛЬСЬКИХ КОНТИНГЕНТІВ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ В ДИНАМІЦІ
Ключові слова:
Чорнобильська аварія, захворюваність, потерпілі контингентиАнотація
Вивчено захворюваність Чорнобильських контингентів, що перебувають на обліку в лікувально-профілактичних закладах Миколаївської області за період з 1998 до 2013 рр. Проведено аналіз змін у структурі захворюваності, інвалідності та смертності.Посилання
Закон України «Про статус і соціальний захист громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». – 1991 р.
Коваленко В. М. Проблеми здоров’я та оптимізації медичної медичної допомоги населенню України / В. М. Коваленко, Б. П. Криштопа, В. М. Корнацький. – К., 2002.
15 років Чорнобильської катастрофи. Досвід, подолання. Чорнобильінтерінформ. – К., 2001. – С. 1–3.
Бородай Г. Г. Досвід довгострокового моніторингу здоров’я населення, яке зазнало радіоактивного впливу внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС / Г. Г. Бородай, А. А. Гасанов // Мат. второй Международной конференции «Отдельные медицинские исследования Чернобыльской катастрофы». 1998, 1–6 июля 1998 г. – 498 с.
Проконенко Н. О. Захворюваність населення, що мешкає на забруднених радіонуклідами територіях (соціальні і гігієнічні фактори ризику) / Н. О. Проконенко, В. А. Прилипко // Довкілля і здоров’я. – 2009. – № 1. – С. 27–30.
Показники здоров’я та надання медичної допомоги потерпілим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС за 1998 р. – К. : ТехМедЕкол. 1999, ч. ІІ, 259 с.
Показники здоров’я постраждалих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС за 1993–1994 рр. – К., 1996. – 438 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.