ОПТИМІЗАЦІЯ ПОПЕРЕДНИКІВ ДЛЯ ОЗИМИХ ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР У СІВОЗМІНАХ КОРОТКОЇ РОТАЦІЇ ПІВДЕННОГО СТЕПУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
зернові культури, продуктивна волога, врожайність, попередник, добрива, сівозміна короткої ротаціїАнотація
На підставі багаторічних досліджень вивчені особливості вологозабезпеченості і формування врожайності зернових культур при вирощуванні їх в умовах Південного Степу України в короткоротаційних сівозмінах.Посилання
Андрійченко Л. В. Оптимізація структури ріллі для сівозмін фермерських господарств Степу України та її агроекономічна оцінка / Л. В. Андрійченко, В. О. Порудєєв, Т. В. Порудєєва // Посібник українського хлібороба. – Т. 1. – 2013. – С. 147–150.
Сидоров М. И. Научные и агротехнические основы севооборотов / М. И. Сидоров, Н. И. Зезюков // Труды Воронежского университета. –1993. – № 54. – С. 136.
Верзилин В. В. Влияние способов возделывания озимой пшеницы на формирование комплексов почвенных микроорганизмов в Центрально-Черноземной зоне / В. В. Верзилин, В. А. Трунова // Сб. науч. тр. ВГАУ им. К. Д. Глинки. – Воронеж, 1992. – С. 116–125.
Воробьев С. А. Раздельное и совместное действие севооборотов и удобрений / С. А. Воробьев // Агрономические основы специализации севооборотов. – М. : Агропромиздат, 1987. – С. 11–17.
Чорний пар – важлива складова сівозмін південного Степу України / Л.В. Андрійченко // Збірник наукових доповідей міжнародної конференції «Теоретичні та практичні наукові інновації». – Польща, Краків, 29.01.-31.01. 2013. – Ч. 2. – С. 53–55.
Андрійченко Л. В. Продуктивність парового поля / Л. В. Андрійченко, В. О. Порудєєв / Аграрник. – 2012. – № 21. – С. 26–27.
Лебідь Є. М. Сівозміни в інтенсивному землеробстві / Є. М. Лебідь, І. І. Андрусенко, І. А. Пабат. – К. : Урожай, 1992. – 224 с.
Сівозміни у землеробстві України / [за ред. В. Ф. Сайка, П. І. Бойка]. – К. : Аграрна наука, 2002. – 146 с
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.