СОРИЗ – КУЛЬТУРА ВИСОКИХ ПОТЕНЦІЙНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ У ПОСУШЛИВИХ УМОВАХ СТЕПУ УКРАЇНИ
Ключові слова:
водоспоживання, фотосинтез, живлення, сориз, коефіцієнт, ґрунтАнотація
У статті наведені результати досліджень водоспоживання соризу залежно від факторів вирощування та їх вплив на рівень урожаю в умовах півдня України.Посилання
Агроклиматический справочник по Николаевской области. – Л. : Гидрометиздат, 1958. – С. 15–30.
Браун П. Л. Урожаи зерна, расход и эффективность использования воды растениями зернового сорго в условиях разной агротехники / П. Л. Браун, У. Д. Шрадер // Гибридное сорго : Сборник переводов из иностранной периодической литературы. – М. : Изд-во с.-х. литературы, журналов и плакатов, 1962. – С. 239–255.
Вимоги до регулювання поживного режиму зрошуваних ґрунтів за умов збереження їх родючості та екологічного стану / [Гамаюнова В. В., Куц Г. М., Каращук Г. В., Назарчук С. А.] // Вісник аграрної науки Причорномор’я : спец. вип. до Всеукр. наук.-практ. конф. «Соціально-економічні проблеми природокористування та екології». – Миколаїв. – 2001. – С. 409–415.
Шукайло С. П. Влияние уровня минерального питания на рост и развитие сориза в неполивных условиях юга Украины / С. П. Шукайло // Таврійський науковий вісник. – Херсон. – 1997. – Вип. 1. – Ч. 1. – С. 615–616.
Станкевич М. В. Вплив мінеральних добрив на продуктивність і якість зерна соризу на півдні України / Станкевич М. В., Драчова Н. І. // Матеріали доповідей студентської наукової конференції, присвяченої Дню агрономічного факультету. – Херсон, ДАУ, 2002. – С. 40–41.
Посунко В. М. Наслідки глобального потепління клімату для землеробства / В. М. Посунко // Дім, сад, город. – 2006. – № 6. – С. 22–23.
Сориз – круп’яна культура / Філіп’єв І., Макаров Л., Шукайло С. – Херсон, 1997. – 24 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.