ДЕМОГРАФІЧНА СИТУАЦІЯ ТА ЇЇ ВПЛИВ НА ПОСТАРІННЯ НАСЕЛЕННЯ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (СОЦІОЛОГІЧНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ)
Ключові слова:
демографічний розвиток, соціально-економічні умови, генофонд, здоров’я, старінняАнотація
У статті автори подають інформацію про демографічний розвиток Миколаївщини за 220 років. Підкреслюється значення впливу соціально-економічних умов і факторів на стан здоров’я генофонду та постаріння населення області.Посилання
Адміністративний, територіальний устрій, чисельність та склад населення Миколаївської області // Статистичний збірник. – Миколаїв, 2001. – 57 с.
Афанасьев Д. К. К истории города Николаева (1879-1876) / Д. К. Афанасьев // Русский архив. – Одесса, 1902. – № 2. – С. 716.
Бедный М. С. Демографические факторы здоровья / М. С. Бедный // Финансы и статистика. – М., 1984. – 248 с.
Волков А. Г. Брачное состояние населения и состав семей в СССР. Всесоюзная перепись населения 1979 года / А. Г. Волков, Г. И. Колосова // Финансы и статистика. – М., 1984. – С. 194–230.
Грабовский П. П. Особенности демографических процессов в Украинской ССР / П. П. Грабовский, В. С. Стешенко // Социальная гигиена, организация здравоохранения, история медицины. – К., 1974. – Выпуск 7. – С. 57.
Демографическое развитие Украинской ССР (1959-1970 гг.). – К. : Наукова думка, 1970. – 219 с.
Естественное движение населения Николаевской области (1981-1986 гг.). – Николаев : ЦСУ. – 1986. – 36 с.
Итоги Всесоюзной переписи населения 1970 года // Статистика. – М., 1979. – Том 1-6. – 176 с.
Первая Всеобщая перепись населения Российской империи. 1897 год. Херсонская губерния. – Сн-Пт., 1904. – С. 4.
Статево-віковий склад населення Миколаївської області. Статистичний збірник Всеукраїнського перепису населення 2001 року // ЦСУ, 2003. – Випуск 8. – Миколаїв. – 108 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.