ЕКОЛОГО-ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ ВИРОЩУВАННЯ НАСІННЄВОЇ ЛЮЦЕРНИ НА ХЕРСОНЩИНІ
Ключові слова:
витрати, собівартість, вартість, чистий прибуток, рентабельність, люцерна, насінняАнотація
Результати експериментальних досліджень показують еколого-економічну ефективність вирощування люцерни.Посилання
Жаринов В. И. Люцерна / В. И. Жаринов, В. С. Клюй. – Урожай. – 1991. –318 с.
Сторчак М. В. Рекомендації з безгербіцидної технології вирощування двох врожаїв насіння люцерни за вегетаційний період на одній площі в умовах зрошення південного Степу України / М. В. Сторчак, О. А. Вєтров. – Херсон. – ХДАУ. – 2002. – 6 с.
Сторчак М. В. Насіннєва продуктивність люцерни при різних схемах посіву в умовах крапельного зрошення / М. В. Сторчак // Таврійський науковий вісник. – Вип. 46. – Херсон. – 2006. – С. 43–47.
Сторчак Н. В. Десикация семенной люцерны / Н. В. Сторчак. – Новокаховский агротехнический колледж. – Новая Каховка, 1993. – 12 с.
Сторчак Н. В. Приемы повышения семенной продуктивности люцерны в условиях орошения южной Степи Украины : [монография] / Н. В. Сторчак. – Херсонский ГАУ. – 2002. – 279 с.
Хитрун Л. И. Справочник по планированию сельского хазяйства / Л. И. Хитрун. – М. : Колос. – 1974. – 228 с
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.