ВПЛИВ МІКРОБНИХ ПРЕПАРАТІВ НА ПРОДУКТІВНІСТЬ ТА ЯКІСТЬ ЗЕРНА ПШЕНИЦІ ОЗИМОЇ В АГРОКЛІМАТИЧНИХ УМОВАХ СТЕПОВОГО КРИМУ
Ключові слова:
пшениця озима, мікробні препарати, продуктивність, якість зернаАнотація
Досліджено вплив поєднаного застосування мікробних препаратів (Фосфоентерин, Альбобактерин, Поліміксобактерин) та мінеральних добрив на продуктивність і якість зерна пшениці озимої. Встановлено, що бактеризація сприяє зростанню зернової продуктивності та вмісту клейковини і білка в зерні пшениці. Найбільш ефективні результати отримано на фоні Р30.Посилання
Попереля Ф. Стратегія вирощування і визначення якості зерна пшениці в умовах України [Електр. ресурс] / Попереля Ф., Соколов В., Литвиненко М., Червоніс М. – Электр. журн. – АПК-информ On-Line, 2003. – Режим доступу до журн. : www. Fhrsntorm. com/ showart.php?id=12173. – Загол. з екрану.
Иутинская Г. А. Устойчивость микробных сообществ почвы под озимой пшеницей при разных агротехнологиях ее
возделывания / Г. А. Иутинская, А. Д. Остапенко, Е. И. Андреюк // Мікробіол. журн. – 1993. – Т. 55, № 2. – С. 3–7.
Мікробні препарати у землеробстві. Теорія і практика / [В. В. Волкогон, О. В. Надкернична, Т. М. Ковалевські та ін.]. – К. : Аграрна наука. – 2006. – 312 с.
Регулювання активності мікрофлори чорнозему південного в ризосфері озимої пшениці за впливу фосфатмобілізуючих бактерій / [Л. О. Чайковська, М. І. Баранська, О. Л. Овсієнко та ін.] // Науковий вісник НУБіПУ. – К., 2009. – Вип. 140. – С. 110–115.
Доспехов Б. А. Методика полевого опыта (с основами статистической обработки результатов исследований) / Б. А. Доспехов. – М. : Агропромиздат, 1985. – 351 с.
Качество зерна сегодня // Ставропольский бизнес. – 2010. – 04 мая.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.