ВПЛИВ УМОВ ВИРОЩУВАННЯ НА ПОКАЗНИКИ ЯКОСТІ ЗЕРНА СОЇ СОРТІВ ДІОНА ТА АПОЛЛОН В УМОВАХ ПІВДНЯ УКРАЇНИ
Ключові слова:
умови вирощування, показники якості, соя, сортиАнотація
У статті наведені результати досліджень щодо вивчення впливу умов вирощування на показники якості зерна сої сортів Діона та Аполлон в умовах півдня України.Посилання
Бобро М. А. Влияние органических и минеральных удобрений на качество зерна сои в Лесостепи Украины / М. А. Бобро // Вісник аграрної науки. – 2000. – № 9. – С. 75–77.
Соя: промышленная переработка, кормовые добавки, продукты питания / [Адамень Ф. Ф., Сичкарь В. И., Писеленов В. Н. и др.]. – Киев : Нора Принт. – 1999. – С. 3–7.
Рудь З. І. Вирощування сої в Україні та Сумській області / З. І. Рудь, В. І. Нагорний // Вісник Сумського національного
аграрного університету. – Серія : «Агрономія і біологія». – 2003. – Вип. 7. – С. 145–146.
Бейч А. В. Сравнительная урожайность сортов сои Сибирской селекции в Северной Лесостепи Западной Сибири / А. В. Бейч // Зерновое хозяйство. – 2002 (октябрь). – № 7. – С. 6–8.
Яровая Н. Н. Обзор рынка соевого шрота / Н. Н. Яровая // Хранение и переработка. – 2001. – № 5. – С. 29–31.
Шевченко Ю. В. О. Соя цінна продовольча, лікарська та кормова культура / Ю. В. Шевченко, О. О. Каплін // Перспектива. – Херсон. – 2004. – Вип. 3. – С. 56–57.
Горянский М. М. Методические указания по проведению исследований на орошаемых землях / М. М. Горянский. – К. : Урожай, 1970. – 261 с.
Доспехов Б. А. Методика полевого опыта (с основами статистической обработки результатов исследований) / Б. А. Доспехов. – [5 изд., доп. и перераб.]. – М. : Агропромиздат, 1985. – 351 с., ил.
Методические рекомендации по проведению полевых опытов в условиях орошения УССР. – Херсон, 1985. – Ч. І. – 114 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.