ЕКОЛОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ В АПК УКРАЇНИ
Ключові слова:
екологічні інновації, сорти рослин, породи тварин, гібридизація, генно-модифіковані (трансгенні) організми, рекомбінантна ДНК, генетична інженерія, раритетні породи тварин, генетична ерозія, аборигенні породи тварин, чистопородне розведенняАнотація
У статті показані основні проблеми рослинництва і тваринництва й вивчені шляхи їх подолання за рахунок екологічних інновацій, основна мета яких – отримання достатньої кількості екологічно чистої та екологічно безпечної продукції й мінімізація забруднення довкілля. Значна увага приділена біотехно- логічним методам, збереження генофонду рослин і тварин.Посилання
Безгулий В. В. Регіональна економіка України і світу : посібник / В. В. Безгулий, С. В. Козинець. К. : Видавничий центр
«Академія», 2002. 216 с.
Дрейер О. К. Экология и устойчивое развитие / О. К. Дрейер, В. А. Лось. –М. : Изд-во УРАО, 1997. 224 с.
Кирюшин В. В. Эколого-экономические проблемы агротехнологической политики / В. В. Кирюшин // Общество и
экономика. 2003. № 7-8. С. 92-116.
Попцов А. В. Направления государственной поддержки сельского хозяйства в развитых странах / А. В. Попцов // АПК:
Экономика, управление. 2005. № 11. С. 17-22.
Рыбак Л. Экологические проблемы животноводства / Л. Рыбак // Агробизнес-Россия. 2005. № 12. С. 17-20.
Сафронов Т. А. Екологічні основи природокористування / Т. А. Сафронов. – Львів, 2003. 189 с.
Суржик Л. Біотехнологія в сучасному світі, користь і ризики / Л. Суржик // Дзеркало тижня. On The WEB. № 36. 2006.
С. 14-15.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.