БАГАТОСТРАЖДАЛЬНА УКРАЇНСЬКА ЗЕМЛЯ
Ключові слова:
сільськогосподарські угіддя, агроландшафт, рілля, якість ґрунту, бал бонітету, охорона ґрунтів, продаж землі, кадрове забезпеченняАнотація
Аргументується потреба здійснення ландшафтної організації території, що дозволить оптимізувати площу сільгоспугідь, після чого можна проводити організаційну перебудову й реалізацію земельних ділянок. Даються пропозиції щодо раціонального використання земель сільсько- господарського призначення, як-то: посилення контролю за якістю ґрунтів, кадрове забезпечення сільськогосподарських підприємств, конструювання високопродуктивних екологічно збалансованих водозбірних площ.Посилання
Земельна реформа в Україні. К., 2001. 16 с.
Земельний кодекс України. К. : Урожай, 2002. 114 с.
Крикунов В. Г. Ґрунти та їх родючість. К. : Вища школа, 1993. 287 с.
Назаренко І. І. та ін. Ґрунтознавство. Чернівці, 2003. 399 с.
Почвы Украины и повышение их плодородия / [под редакцией Полупана Н. И.] ; в 2 томах. К. : Урожай, 1998. − 292 с.
(1 т.), 175 с. (2 т.).
Стан аграрного виробництва та аграрного бізнесу в Україні / [за редакцією Олександра Кобзева]. − К., 2002. − 42 с.
Шикула М. К. та ін. Охорона ґрунтів / Шикула М. К. та ін. К. : Знання, 2001. – 398 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.