ТРИВАЛІСТЬ ЖИТТЯ ТВАРИН
Ключові слова:
життя, рівні життя, тривалість життя, геронтологія, біоетикаАнотація
У статті характеризується різноманіття тривалості життя тварин і деяких рослин як генетична видова ознака та інтегральний показник екологічного благополуччя довкілля.Посилання
Давиденко В. М. Тваринництво / В. М. Давиденко. – Миколаїв : МДАУ, 2010. – 311 с.
Давиденко Н. М. О жизни на Земле / Н. М. Давиденко. – М. : ГЕОС, 2003. – 392 с.
Дозье Т. Удивительный мир диких животных / Т. Дозье. – М. : Мир, 1980. – 126 с.
Зубов А. Поиски причин долгожительства / А. Зубов, В. Козлов. – Наука и Жизнь. – 1981. – С. 25-27.
Кулешів П. М. Теоретические работы по племенному животноводству / П. М. Кулешов. – М. : Сельхозгиз, 1947. – 147 с.
Маркушин А. П. Сроки использования сельскохозяйственных животных / А. П. Маркушин. – М. : Колос, 1974. – С. 5–10.
Мечников И. И. Продолжительность жизни животных ( в книге «Пессимизм и оптимизм») / И. И. Мечников. – М. :
Советская Россия, 1989. – С. 93-162.
Тимофеев-Ресовский Н. В. Краткий очерк теории еволюции / Н. В. Тимофеев-Ресовский, Н. Н. Воронцов, А. В. Яблоков. – М. :
Наука, 1965. – 235 с.
Соколов В. Е. Редкие и исчезающие животные / В. Е. Соколов. – М. : Высшая школа, 1985. – 519 с
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.