ПРОДУКТИВНІСТЬ ОЗИМОГО ТРИТИКАЛЕ ЗА РІЗНИХ УМОВ ВИРОЩУВАННЯ
Ключові слова:
попередник, озиме тритикале, урожайність зернаАнотація
Наводяться дані про формування врожаю озимого тритикале в залежності попередників та інших елементів технології вирощування в умовах південного Степу УкраїниПосилання
Шевченко В. Е. Тритикале / В. Е. Шевченко, Н. Т. Павлюк, В. В. Верзилин. – Воронеж : ВГАУ, 1997. – 281 с.
Шулындин А. Ф. Тритикале. О выведении зерновых и кормовых пшенично-ржаных амфидиплоидов «различной» геномной структуры / А. Ф. Шулындин // Вестник с.-х. науки. – 1971. – № 11. – С. 37–42.
Конащук І. О. Вплив мінеральних добрив на урожай зерна тритикале озимого та ярого / І. О. Конащук // Бюл. Ін-ту зернового господарства. – Дніпропетровськ, 2008. – № 33–34. – С. 87–91.
Костромітін В. М. Вплив попередників і фонів мінерального живлення на врожай зерна ярого тритикале [Електронний ресурс] / В. М. Костромітін, І. М. Музафаров, А. О. Рожков // Наукові праці ЧДУ ім. Петра Могили. – 2008. – Вип. 69. Т. 82. – Режим доступу :
hppt://bibl.kma.mk.ua/pdf/naukpraci/ecology/2008/82-69-14.рdf
Кукреш Н. П. Озимый тритикале на полях Белоруссии / Н. П. Кукреш // Интенсивные технологии на полях Белоруссии. – Минск : Ураджай, 1990.– С. 91–96.
Рихлівський І. П. Вивчення біологічних особливостей і агротехнологій тритікале порівняно з другими озимими зерновими культурами в умовах Південно-Західного Лісостепу України: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук / Камянець-Подільський СГІ, 1986. – 22 с.
Наконечний С. І. Погодний ризик АПК: адаптивне моделювання, економічне зростання та прогнозування / С. І. Наконечний,
С. С. Савіна. – К. : ДЕМУР, 1998. – 186 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).
Редколегія публікує матеріали, не завжди поділяючи погляди їхніх авторів, зберігає стиль матеріалів, залишає за собою право скорочувати та редагувати тексти. Автор несе відповідальність за зміст статті, достовірність фактів, цитат, дат тощо. Друковані в інших виданнях матеріали до розгляду не приймаються. У разі передруку публікацій посилання на «Наукові праці. Екологія» обов’язкове.